3154139260 805-804-8476
↓ Güncel Projeler
İlbey Tekstil<br><i>İnternet Sitesi</i> Elite Öğrenci Yurdu <br> İnternet Sitesi & Fotoğraf Çekimi RMS Mühendislik<br>İnternet Sitesi Yıldız Park Polonezköy<br>İnternet Sitesi & Fotoğraf Çekimi 5 Floors İstanbul<br><i>İnternet Sitesi</i> Mefeteks Tekstil <br> İnternet Sitesi Flavor Garden <br> İnternet Sitesi & Fotoğraf Çekimi Ata İmalat <br> İnternet Sitesi Köprübaşı Rest. <br> İnternet Sitesi & Mekân Çekimi Caris Sandalye & Masa <br> İnternet Sitesi
Web Tasarım

web tasarım

‘sadece tasarım değildir, sadece yazılım asla değildir!

Biz size yazılım ya da tasarım satmıyoruz, biz size proje üretiyoruz, ürün ve hizmetlerinize yönelik analiz çalışmaları yaparak sizlere proje taslağı sunuyoruz ve işlerinizi hazırlıyoruz.

Dijital Pazarlama

dijital pazarlama

Doğru strateji ve uygulamalar gerçekleştirerek firmanızı farklı dinamiklerle güçlendirmeliyiz! Sosyal medyanın doğru kullanımı firmanıza çok şey katacaktır.

Kurumsal Kimlik

kurumsal kimlik

Size özgü ve firmanızın kimliğini yansıtan logo, kartvizit, katalog tasarımları, e-posta taslağı, bültenler, ilan ve web reklam tasarımlarınızı yapmaktayız.

Fotoğraf Çekimi

mekân & ürün çekimi

Dijital işlerimizin olmazsa olmaz parçalarından biri ürünlerinizin en güzel şekilde sunumu! Firmanızın en dinamik şekilde tanıtılması!

Bize Ulaşın

Sanayi Mahallesi Yunusemre Sokak No:3/B
Güngören İstanbul - 0 (212) 504 59 93
info@dessbilisim.com